Intresting

ग्लिसरीनबिना नै फिल्ममा रुने गर्थिन् यी अभिनेत्री

एजेन्सी : प्रसिद्ध अभिनेत्री मौसमी चाटर्जीले बेग्लाबेग्दै अभिनयका कारण हिन्दी र बंगाली फिल्ममा आफ्नै अलग्गै पहिचान बनाइन् । चाटर्जीले सन् १९६७ मा ‘बालिका बधू’ बंगाली फिल्मबाट करियर सुरु गरेकी थिइन् । उनले १९७२ मा ‘अनुराग’ फिल्मबाट हिन्दी फिल्ममा पाइला राखेकी थिइन् ।

कोलकातामा जन्मिएकी चाटर्जीले ‘अंगुर’, ‘मंजिल’, ‘रोटी कपडा और मकान’ जस्ता फिल्ममा काम गरेकी छिन् । उनले राजेश खन्ना, शशि कपूर, जीतेन्द्र, संजीव कुमार र विनोद मेहरासँग स्क्रीन सेयर गरेकी छिन् ।

मौसमी चाटर्जी हिन्दी फिल्ममा सबैभन्दा बढी पारिश्रमिक लिने मध्येमा पर्छिन् । उनी भारतीय जनता पार्टी (बीजेपी) मा सन् २०१९ जनवरी २ मा पार्टी प्रवेश गरिन् ।

मौसमी चाटर्जीले भावनात्मक सीनहरु सजिल्यै गर्ने गर्थिन् । फिल्ममा रुनको लागि उनलाई ग्लिसरीन र अन्य चीजहरुको प्रयोग गर्न आवश्यकता पर्दैन थियो । उनी फिल्मको कथामा निकै डुब्ने गरेकाले फिल्मका रुनको लागि ग्लिसरीनको आवश्यकता नपर्ने एक अन्तरवार्तामा बताएकी थिइन् ।

Related Articles

Back to top button
Close