Monday, January 18

एक जोडीले लिएका थिए होटलमा कोठा, लामो समयसम्म बाहिर निस्किएनन्, कोठामा जाँदा कर्मचारीहरु चकित

December 28, 2020 680

एजेन्सी । होटेलका एक दम्पती दिउँसो कोठा बुक गर्छन् र भन्छन् कि हामी साँझ ७ बजे चेकआउट गर्नेछौं। जब बेलुका ७ वज्छ तर उनीहरु कोठा छोड्दैनन् । होटेलका कर्मचारीहरू चकित हुन्छन् र कोठाको ढोका ढकढक्याउँछन्। टिभी ठूलो आवाजमा भइरहेको थियो भित्रबाट।

कसैले ढोका नखोलेपछि नक्कली साँचोले ढोका खोलेर हेर्दा खाट भित्र, महिलाको शरीर एक सिरकमा लपेटिएको थियो।

यो घटना भारत पश्चिम बंगालको कोलकाताको हो। यहाँ मंगलवार रात न्युटाउनको एउटा होटलमा एउटी युवतीको शरीर रजाईमा राखिएको भेटियो र उनको शरीरमा धेरै चोट लागेको थियो।

अमित घोष र चुम्की घोष नाम गरेका दम्पती मंगलबार दिउँसो यस होटलमा बसेका थिए। होटल प्राधिकरणले उनको आईडी प्रमाणको प्रतिलिपि लिए र उनीहरुलाई कोठा दिए । परिचयपत्रका अनुसार ती दुबै पश्चिम मेदिनापुरका निवासी थिए। उनले रिसेप्शनमा भनेका थिए कि उनीहरु यहाँबाट साँझ ७ बजे चेकआउट हुनेछन्।

कोठामा गएको केहीबेरमा अमित रिसेप्सनमा फेरी आए । उनले होटेलका कर्मचारीलाई भने कि म केहीबेरमा फर्केर आउनेछु । तर उनी आएनन् । जब उनीहरूले ७ बजे पनि चेकआउट गरेनन्, होटेलका कर्मचारीहरूले कोठामा फोन गरे। कुनै जवाफ नआएपछि उनीहरु कोठामा हेर्न गएका थिए ।

होटेलका कर्मचारीहरूले यसलाई तत्काल टेक्नोसिटी पुलिस स्टेशनमा खबर गरे। प्रहरी अधिकारीहरू घटनास्थलमा पुगे र श,व बरामद गरे। प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको छ। पुलिस अमित घोष र महिलासँग अमितको सम्बन्ध खोज्ने कोशिस गर्दैछ।

प्रतिकृया दिनुहोस्