Tuesday, January 26

आमासंगको त्यो अन्तिम फोन जसले सारा नेपाली रु’वायो, यस्तो भनेकी रहेछिन

January 8, 2021 86

आमासंगको त्यो अन्तिम फोन जसले सारा नेपाली रु’वायो, यस्तो भनेकी रहेछिन

नेपाल प्रहरीका एक निरीक्षकले लोभमा पर्दा जागिर गु मा उ नु पर्ने अवस्था आएको छ । उनी १५ हजार घुस मामिलामा तानिएका थिए । सडक दुर्घटना गराउनेसँग १५ हजार लिएर घटना सामसुम गर्न खोज्दा उनको यो हालत भएको हो ।

घुस लिएको आरोप लागेपछि महानगरीय प्रहरी वृत्तले थानकोटमा कार्यरत ती इन्सपेक्टर गायत्रीराज शर्मालाई जिम्मेवारीबाट हटाएको थियो । हालै उनलाई गृहमन्त्रालयले निलम्बन गरेको छ ।

शर्मालाई प्रहरी प्रधान कार्यालयको सिफारिसमा गृह मन्त्रालयले निलम्बन गर्ने निर्णय हो । शर्माले सवारी दुर्घटना मु द्धामा १५ हजार घुस लिएको संगठनभित्र थाहा भएको थियो । त्यसपछि उनलाई पुस १९ मा काठमाडौंका एसएसपी अशोक सिंहले जिम्मेवारीबाट हटाएका थिए ।

उनको यस्तो क्रियाकलापको डिएसपी घनश्याम श्रेष्ठले माथिल्लो निकायमा जानकारी गराएका थिए । सोही सूचनाका आधारमा तानिएका शर्मालाई महानगरीय प्रहरी कार्यालयको सिफासिमा प्रहरी प्रधान कार्यालयले गृह मन्त्रालयमा निलम्बनका लागि अनुरोध गरेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्