News

क्वारेन्टाइनबाट भागेका व्यक्तिबाटै यसरी फैलियो नेपालगञ्जमा कोरोना

काठमाडौं । नेपालगन्जमा आइतबार कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएका ९ व्यक्तिहरुलाई एउटै व्यक्तिबाट संक्रमण भएको देखिएको छ। गत साता पहिलोपटक नेपालगञ्जमा भेटिएका कोरोना संक्रमित मस्जिदका गुरुबाट नै अरुलाई संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ।

नेपालगन्ज-८ स्थित जोलाहनपुरवास्थित अन्सारी मस्जिदका मोअज्जीन (नमाज पठाउने व्यक्ति)मा संक्रमण पुष्टि भएपछि टोल नै सिल गरेर परीक्षण शुरु गरिएको थियो। शनिबार टोलका ९० जनाको स्वाब संकलन गरी कोरोना भाइरस परीक्षण शुरु गरिएको थियो ।

९० जनामध्ये ३० जनाको परीक्षण गरिसक्दा ९ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको बताइएको छ। बाँकी ६० जनाको पनि परीक्षण भइरहेको छ। शुरुमा कोरोना पोजेटिभ रिपोर्ट देखिएका ६० वर्षीय मस्जिदका गुरुलाई भने खजुरास्थित आइसोलेसन अस्पतालमा भर्ना गरी उपचार भइरहेको छ। आज थप संक्रमण देखिएकाहरुलाई पनि अस्पताल ल्याउन लागिएको बताइएको छ।

Related Articles

Back to top button
Close