Monday, January 25

लोकप्रिय गायक प्रमोद खरेलले दिएको उजुरीपछि समातिइन् विन्ध्यावासिनी म्युजिक प्रालीकी अध्यक्ष लिना शर्मा

January 14, 2021 66

लोकप्रिय गायक प्रमोद खरेलले दिएको उजुरीपछि समातिइन् विन्ध्यावासिनी म्युजिक प्रालीकी अध्यक्ष लिना शर्मा
काठमाडौँ । प्रतिलिपि अधिकार उल्लंघनको आरोपपछि विन्ध्यावासिनी म्युजिक प्रालीकी अध्यक्ष लिना शर्मा प,क्रा,उ परेकी छिन् । लोकप्रिय गायक प्रमोद खरेल लगायतले उ,जु,री दिएपछि विन्ध्यावासिनी म्युजिक प्रालीकी अध्यक्ष शर्मालाई प्रहरीले सोधपुछ र अनुसन्धानका लागि नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।

लिनालाई काठमाडौँको धुम्बाराहीबाट नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान सुरु गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँका प्रवक्ता डीएसपी प्रमेश विष्टले जानकारी दिए ।

प्रवक्ता विष्टका अनुसार अध्यक्ष लिनाविरुद्ध जाहेरी परेपछि अदालतको अनुमति लिएर उनलाई प,क्रा,उ गरिएको हो । आइतबार गायक प्रमोद खरेल लगायतका कलाकारहरु उजुरी दिन पुगेका थिए । लिनालाई पक्राउ गरेर अनुसन्धान सुरु गरिएको बताइएको छ । प्रतिलिपी कानुनअनुसार आफूले गीतको स्वामित्व र रोयल्टी नपाएको भन्दै गायक प्रमोद खरेलले उ,जु,री दिएपछि प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्