Saturday, March 6

‘द भ्वाइस अफ नेपाल’को जजबाट आस्थालाई हटाइ गायिका तृष्णा गुरुङलाई राखेपछि आस्थाले दिईन यस्तो प्रतिकृया

January 17, 2021 107

‘द भ्वाइस अफ नेपाल’को जजबाट आस्थालाई हटाइ गायिका तृष्णा गुरुङलाई राखेपछि आस्थाले दिईन यस्तो प्रतिकृया
रियालिटी शो ‘दि भ्वाइस अफ नेपाल ३’को जज परि’वर्तन भएपछि सामा’जिक सञ्जा’लमा विभिन्न खाले टिकाटिप्पणीहरु चल्न थालेका छन्। भ्वाइसको दोस्रो सिजनमा जजको भुमि’का निभाएकी आ’स्था राउत सिजन ३ मा नआउने भए’पछि दर्शक’हरुको मनमा कौ’तुहलता छाएको छ।

सांगितिक मा’होलमा हु’र्किएकी आस्थाले राम्रो जजको भुमि’का निभाएको भन्दै हटाइए:कोमा आजो’जकप्रति शंका उत्पन्न गराएको चर्चा पनि सामाजिक सञ्जा:लमा देखिएको छ। गायिका आस्था राउ’तले कामका चापले गर्दा आफुले भ्वाइस अफ नेपा’लको टिमबा’ट बाहि’रिनु परेको बताएकी छन्।’

उनले व्यत्तिगत काम ब्यस्त भएको का’रण, भ्वाइसको सल्लाहमा नै बाहि’रिएको बता’एकी छन्। उनले भनिन्,‘ म भ्वाइस’बाट बाहिरिदा यसमा कुनै पनि शंका छैन। लकडा’उनका कारण मेरा धेरै कामहरु रोकि’एका छन्। पर्सनल कामहरु देखि अन्य कामहरु पेन्डिङ भ’एका कारण भ्वाइ’सलाई समय दिन न’सक्ने भए ।

त्यसैले म बाहि’रिएको हो।’हक्कि स्वभा’वकी आस्थाले कुनै मन मुटाव’का कारण आफुले भ्वाइस नछोडेको बताईन । उनले भनिन्‘ भ्वा’इसको मिटि’ङमा मेरो व्यत्तिगत तथा अन्य काम भएका कारण यो सिज’नमा काम गर्न कठिनाई भएको प्रस्ता’व राखेको हो। उहाँह’रुले निकै समयको डि’सिजन पछि बिदा दिनु’भएको हो। ’

प्रतिकृया दिनुहोस्