News

रातिदेखि विशाल सपिङ मल र अस्पतालमा लागेको भीषण आगलागी अझै नियन्त्रणमा आएन

काठमाडौं । भारतको मुख्य शहरमा भयानक आगलागी भएको छ । गएराती मुम्बईको नागपाडा क्षेत्रको एउटा मलमा आगलागी भएको हो । त्यहाँ आगो नियन्त्रणको काम अझै भइरहेको छ । यो एक स्तर–५ आगो घोषणा गरीएको छ । यस बीचमा दुई दमकलकर्मी घाइते भएको जनाइएको छ ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

यो मलमा मोबाइल फोन र इलेक्ट्रोनिक सामानको पसलहरू रहेका थिए । बिहीबार राति ९ बजेतिर लागेको आगो राति १२ः०० बजे नियन्त्रणमा ल्याईएको थियो । तर त्यसको लगत्तै पुनः सुरु भयो । विशाल आगो देखेर, नजिकैको आवासीय टावर खाली गरियो र दमकलकर्मीलाई कल गरियो । तपाँईलाई जानकारी गराउँ कि सोमबार, मुम्बईको एउटा निजी अस्पतालमा आगो लागेको थियो ।

त्यसपछि अस्पताल अधिकारीहरूले ४० बिरामीलाई नजिकका अस्पतालहरूमा सार्नुपरेको थियो । अस्पतालमा सारिएका एक बिरामीको मृत्यु भएको जानकारी दिइएको छ । अधिकारीहरूले भने कि बेलुका ६ः३० बजेको बीच मुलुण्ड (वेस्ट) को एपेक्स अस्पतालमा लागेको आगलागी नियन्त्रणमा लिइएको थियो ।

अत्यधिक तापक्रमका कारण अस्पतालको जेनरेटरमा आगलागी भयो । दमकलकर्मीहरुले ४० बिरामीलाई नजिकैको पाँच अस्पतालमा लगेका छन् । उनले भने कि साँझ ६ः३० बजे तिर आगो नियन्त्रण गरिएको थियो ।

अधिकारीहरुले भने कि अस्पतालमा विद्युतीय समस्या थियो, त्यसैले बिरामीहरूलाई नजिकको अस्पतालमा रेफर गरियो । बिहान १० बजे शहरमा व्यापक बिजुली समस्या खडा हुँदा शहरका अस्पतालहरूले धेरै घण्टा जेनेरेटरहरूको सहारा लिनुपरेको थियो ।** भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

Related Articles

Back to top button
Close