Saturday, March 6

यी युवतीले श्रीमानको गो’प्य अंग सानो भएको भन्दै दिईन डिर्भोस [ भिडियो हेर्नुहोस]

January 21, 2021 85

काठमाडौं । एक सुन्दर परिवारका लागि श्रीमान र श्रीमतीको भावना मिल्न आवश्यक हुन्छ । विवाहपछि केही सम्बन्धहरु लामो समय टिक्न सक्दैनन् । यसका पछाडी धेरै कुराहरुले महत्व राख्ने गर्दछन् । सम्बन्ध विच्छेद हुने कारणहरुमा विचारको मेल नहुनु प्रमुख कारण हो भने अर्को समाज पनि हो । समाजमा केही कुरा लगाउने मान्छेहरु हुँदा पनि सम्बन्ध बलियो हुन सक्दैन् । तर सधै यस्तै कारणले गर्दा मात्रै सम्बन्ध नराम्रो हुनछ भन्ने हुँदैन । सन्तानका विषयमा पनि विवादहरु हुन्छन् ।जे सुकै भए पनि मुल कुरा भनेको विचार भावनासँग जोडिएर आउँछ । तर सुनसरीमा एक युवतीले विहे भएको ६ महिनामै श्रीमानको गो’प्य अंगको आकार सानो भएको भन्दै सम्बन्ध विच्छेद गरेकी छिन् । इनरुवा नगरपालिका २ कि ती युवतीले आफुले शा’रिरीक सुखभोग नपाएको भन्दै सम्बन्ध विच्छेद गरेकी हुन् । ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक

प्रतिकृया दिनुहोस्