News

अ’नैतिक सम्बन्ध राखेको भन्दै गाउँलेहरूले मायालु जोडीलाइ रुखमा यसरी बाधिँदिए पुलिस हेरेको हेरै

साहेबगञ्ज, दुमका, पाकुड़ र अन्य सान्थाल परगना जिल्लामा त्यहाँ जम्मा हुने घ’टनाहरू भइरहेका हुन्छन् र भीड न्यायको लागि आउँछन्। यस समयमा मानिसहरू कानूनलाई हातमा लिन डराउँदैनन्।झारखंडको पाकुुरमा अवैध कनेक्शनको आ’रो’पमा दुईजनालाई अ’प’हरणकारीले लगेका थिए।२६ वर्षीया विवाहित आदिवासी युवतीलाई महेशपुर पुलिस स्टेशन अन्तर्गत पररादह गाउँमा गाउँलेहरूले राति हातले समाते। यसपछि पञ्चायतीले तुगलकी फरमान सुनाए र उनलाई ब’न्धक बनाएर एउटा रूखमा बाँधिदिए।

यस पछि, गाउँलेहरूले उनीहरूलाई एउटा रूखमा बाँधेका छन् । केही प्रेमीहरू । मायालु दम्पतीलाई बचाउन प्रहरी पनि घटनास्थलमा पुगे तर गाउँलेहरूको विरोधको कारण प्रहरीले केही गर्न सकेन।उता पाकुरका एसपी मनिलाल मण्डलले कानूनलाई हातमा लिने कसैलाई पनि अनुमति नभएको बताए। हामी यसबारे अनुसन्धान गर्दैछौं। समाचार लेखिएको समय सम्म,मायालु दम्पती गाउँलेहरूसँग बन्धक थिए। यद्यपि स्रोतहरूले भनेका छन कि उनीहरूलाई गाउँलेहरूको चगबाट मुक्त गर्न पुलिसले त्यहाँ थप फोर्स बोलाउने योजना गरेको छ।

Related Articles

Back to top button
Close