Friday, February 26

भर्खरै कन्चनले देखाए यती ठुलो प्र’माण, अनीशाले नै कु’ट्न लगाएकी रहेछिन्, हेर्नुहोस भिडियो सहित ||

January 24, 2021 102

हेर्नुहोस भर्खरै कन्चनले देखाए यती ठुलो प्र’माण, अनीशाले नै कु’ट्न लगाएकी रहेछिन्, हेर्नुस भिडियो सहित, Chitwan १७ दिन देखि जीवन र मृत्युसँग लडिरहेका तिमल्सिनाको आज 17 दिनपछि होस खुलेको छ यस भन्दा अगाडि यस्ता धेरै अनलाइन मिडिया हरुले Kanchan तिमल्सिना बिहोस रहिरहदा पनि कन्चन् होस खुल्यो Kanchan तिमल्सिनाले त्यस्तो भने उस्तो भने भनेर धेरै अनलाइन मिडियाहरुले News बनाएका थिए तर आज भने एकदमै खुशीको खबर बाहिरियको छ । अहिले भने कन्चन् ले राम्रो सँग आँखा हेरेका छन । बाकी पढ्न वा हेर्नलाई तेस्रो अनुच्छेद मा जानुहोला, सम्पूर्ण’ले यो पनि अवश्य पढ्नुहोस्, कुनै महात्माबाट ईश्वरीय ज्ञानले सान्त्वना र सजिलोपना प्रदान गर्दछ। नयाँ पारिवारिक उद्यम सुरु गर्न शुभ दिन। यस दिन धेरै सफलता गर्न अन्य सदस्यहरूको मद्दत लिनुहोस्। तपाईंले आफ्नो साथीको प्रेम साँच्चै आत्मीय रहेछ भनेर आज थाहा पाउनु हुनेछ। आज यात्राको लागि धेरै राम्रो दिन छैन। तपाईं र तपाईंको जोडीबीच विश्वासको धेरै कमी हुनेछ। यसले विवाहमा तनाउ ल्याउन सक्छ। आज स्वास्थ्य ठीक हुनेछ। तपाईंले बचत हुने लगानीमा लगानी गर्नुभयो भने राम्रो पैसा कमाउनु हुनेछ। तपाईंले आफ्नो घरको वातावरण परिवर्तन गर्न अघि सबैको अनुमोदन लिएको छ भन्ने निश्चित गर्नुहोस्। तपाईंको प्रेम बहुमूल्य कुराहरू जस्तै ताजा राख्नुहोस्। यो दिन तपाईंको नियमित वैवाहिक जीवनमा विशेष दिन हो; भिडियो पुरा हेर्नका लागि युटुबमा गएर Laxman Music Media सर्च गरि हेर्न सक्नुहुनेछ,

तर राम्रो सङ्ग बोल्न भने उनले सकिरहेका छैनन् । कन्चन् अहिले सामान्य बोल्ने र आँखा हेर्न सक्ने अवस्था मा छन । अहिले भने कन्चन् तिमील्सिना का आमा र दाजु रोइरहेको आसु पुछियको छ । कन्चन् तिमील्सिना र अनिसा कुमाल को घटनाले निकै स्थान पायको छ । यती बेला सामाजिक सन्जालमा कन्चन् तिमील्सिना र अनिसा कुमाल का समाचारले धेरै स्थान पायका छन, सक्नुहुन्छ भने पनि यो समाचारलाई सेयर गरेर सबै सामु पुराईदिनुहोला । सम्पूर्ण’ले यो पनि अवश्य पढ्नुहोस्, बाहिरी गतिविधिहरूले तपाईंलाई लाभ दिनेछन्। गढ जीवन शैली मन पराउनु र सधैं सुरक्षा बारे सोचले तपाईंको शारीरिक साथै मानसिक उन्नतिमा हानि पुर्याउनेछ। यसले तपाईंलाई एउटा त्रसित व्यक्ति बनाउनेछ। तपाईं आफ्नो दिनको लागि बाँच्ने र मनोरञ्जनमा धेरै खर्च गर्ने झुकावमा विचार गर्नुहोस्। जवानहरू संलग्न भएका गतिविधिहरुमा संलग्न हुने राम्रो समय हो। प्रेम असीम छ, प्रेम असीमित छ; तपाईंले अघि पनि यी कुराहरू सुनेको हुनुपर्छ। तर आज, तपाईंले यसलाई अनुभव गर्नुहुनेछ। सामाजिक साथै धार्मिक कार्यको लागि उत्कृष्ट दिन। तपाईंलाई आज आफ्नो जीवन साथी गुँड भन्दा मीठो छ भन्ने महसुस हुनेछ। तपाईंको विनम्र व्यवहारको सराहना गरिनेछ। धेरै मानिसहरूले तपाईंको मौखिक रूपमा प्रशंसा गर्नेछन्। परिवारका कार्यहरू र महत्त्वपूर्ण समारोहको लागि एउटा शुभ दिन। यस दिनलाई एउटा विशेष दिन बनाउन थोरै प्रेम र दया दिनुहोस्। भिडियो पुरा हेर्नका लागि युटुबमा गएर Laxman Music Media सर्च गरि हेर्न सक्नुहुनेछ,

प्रतिकृया दिनुहोस्