Friday, March 5

करौडौँमा कुनै एकको शरीरमा मात्र हुन्छ यो खुबी, हुन्छन् बहुतै खतरनाक

January 30, 2021 73

करौडौँमा कुनै एकको शरीरमा मात्र हुन्छ यो खुबी, हुन्छन् बहुतै खतरनाक
करौडौँमा कुनै एकको शरीरमा मात्र हुन्छ यो खुबी, हुन्छन् बहुतै खतरनाक
प्रकृतिले हरेक मानिसलाई केही न केही विशेषता अवश्य नै दिएको हुन्छ । सामान्यतया हरेक मानिसको शारीरिक लक्षण अलग अलग देखिने गरेको पाइन्छ । यो कुनै रुपरंग र कुनै कोठी को कुरा होइन । हाम्रो शरीरमा कुनै यस्ता विशेषता हुन्छन् । जुन सामान्य रुपमा हरेक मानिसमा एउटै हुने गरेको पाइन्छ । तर कुनै मानिसमा भने अलग रहेको पाइन्छ ।

स्पष्ट रूपमा, यदि तपाईंसँग पनि त्यस्ता लक्षणहरू छन् भने, त्यसपछि तपाईं आफूलाई भीडबाट फरक महसुस गर्न सक्नुहुनेछ, यद्यपि लक्षणहरू जुन हामी आज कुरा गर्दैछौं, त्यस्ता लक्षणहरू विश्वभरि केवल ५ प्रतिशत मानिसहरूमा देख्न सकिन्छ। शरीरको कुन लक्षणहरुको बारेमा कुरा गर्दैछौ आउनुहोस् जानौँ ती लक्षणका प्रकार

पहिलो: डबल लेन्स लाइन: यो वास्तविक आनुवंशिक गडबडी हो। यस कारणका लागि दुई आँखाको बिचमा आईलैशेस बाहिर आउँछ। महिलाहरूमा यो डिसअर्डरले उनीहरूको सुन्दरता बढाउन मद्दत गर्दछ तर आँखामा पनि चोट पुर्‍याउँछ।

दोस्रो: थम्ब हाइपो पलासिया: यस अवस्थासँग संघर्ष गरिरहेका व्यक्तिहरूको हातको अंगुठामा केवल एउटै हड्डी हुन्छ, जसको कारण तिनीहरू कहिल्यै आफ्नो औंला चलाउन मोड्न सक्दैनन्। सोच्नुहोस् कि यस्ता व्यक्तिहरूले कस्तो अनौंठो महसुस गर्छन् होला।

तेस्रो: डेन्स बोन: तपाईंहरू मध्ये कसैको हड्डीहरू साधारण मानिसहरुको भन्दा धेरै शक्तिशाली र बलियो हुन्छ भनेर जान्न तपाईं छक्क पर्नुहुनेछ। यो Lrp 5 जीनमा न्यूट्रिशन कारणले हुन्छ ।। यस प्रकारको व्यक्तिले भयानक कार दुर्घटनालाई पनि सहन गर्ने क्षमता भएका हुन्छन् ।

चौथो :नो फिंगर प्रिन्ट्स: सामान्यतया फिल्म र टिभी सिरियलमा देखीएको छ, अपराधी उसको औंलाको कारण पक्राउ परेको हुन्छ । तर हामी तपाईंलाई भन्छौ कि विश्वमा केहि मानिसहरू छन् जसको औंलामा कुनै अथवा चक्र जस्तो कुनै चीज छैन। यसलाई Adermatoglia भनिन्छ, जुन विश्वभरि ४ परिवारका व्यक्तिमा मात्र फेला पारिएको छ।

पाँचौंस् गोल्डन रगत ( संसारमा दुर्लभ रक्त समूह ‘ओ’ होईन, बरु त्यो रगत समूह जुन तपाईंले सुन्नुभएन होला। यसलाई आरएच नन रगत वा गोल्डन रगत पनि भनिन्छ। यदि तपाईलाई यो सुनेर रगत गोल्डेन कलरको हुन्छ भन्ने ठान्नुभएको छ भने यो बिल्कुल गलत हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्